See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Bootcamps ‘Digitale leermiddelen’
Description: Zie opdrachtdocumenten
Internal identifier: Bestek nr. OND/KCDigisprong/2026/digitaleleermiddelen
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bestek nr. OND/KCDigisprong/2026/digitaleleermiddelen - 1
Internal identifier: 1