502797-2020 - ResultRomania-Otopeni: Road tractor units
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru de furnizare „Tractor multifuncțional pentru depozite și autoagregat pentru degivrat pista (autospecială degivrat suprafețe aeroportuare)”
Reference number: A1-5440
II.1.2.
Main CPV code
34138000 Road tractor units
II.1.4.
Short description
Obiectul acordului-cadru este furnizarea de „Tractor multifuncţional pentru depozite și autoagregat pentru degivrat pista (autospecială degivrat suprafețe aeroportuare)”, structurat pe doua loturi.
Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu cel putin 10 zile inainte de termenul-limita de depunere a candidaturilor/ofertelor.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor – 14.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Autoagregat pentru degivrat pista (autospecială degivrat suprafețe aeroportuare)
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
34143000 Winter-maintenance vehicles
II.2.4.
Description of the procurement
Incheierea unui acord-cadru de furnizare produse pentru „Autoagregat pentru degivrat pista (autospecială degivrat suprafețe aeroportuare)” conform cerințelor prevăzute în caietul de sarcini și specificația tehnică.
Cantitate maximă a acordului-cadru = 3 cpl.
Tractor multifuncţional pentru depozite
Lot No: 1
Incheierea unui acord-cadru pentru perioada 2020-2022 de furnizare produse pentru „Tractor multifuncţional pentru depozite”, conform cerințelor prevăzute în caietul de sarcini și specificația tehnică.
Cantitate maximă a acordului-cadru = 24 cpl.