See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acordului-cadru de furnizare a produsului „Remorcher maritim”
Description: Acord-cadru pentru achiziția produsului „Remorcher maritim”
Internal identifier: AN17612/02.08.2024
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34513200 Tug boats
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Remorcher maritim- 3 cpl. Cantitate maximă estimată acord-cadru: 3 cpl.; Cantitate minimă estimată acord-cadru: 1 cpl.; Cantitate maximă estimată contract-subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 2 cpl.; Valoare maximă estimată un contract-subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 110.000.000,00 lei, fără TVA; Cantitate minimă estimată contract-subsecvent (cel mai mic contract subsecvent): 1 cpl.; Valoare minimă estimată un contract-subsecvent (cel mai mic contract subsecvent): 55.000.000,00 lei, fără TVA
Internal identifier: 1