2. Procedure
Procedure
Title: EA Sleutelkasten
Description: Levering en montage van 11 digitale sleutelkasten, inclusief onderhoud van minimaal 5 en maximaal 15 jaar. 11 kasten + 2 optioneel
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39122100 Cupboards
Additional classification (cpv): 44421300 Safes, 44521120 Electronic security lock, 44522200 Keys
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 11 sleutelkasten + 2 optionele kasten af te nemen binnen 2 jaar na levering van de 11 initiële kasten. Daarnaast onderhoud van 5 jaar + maximaal 10 verlengingen van 1 jaar.