See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOBAVA OSTEOSINTETSKEGA MATERIALA IN MATERIALA ZA HRBTENIČNO KIRURGIJO za obdobje 4 let
Description: DOBAVA OSTEOSINTETSKEGA MATERIALA IN MATERIALA ZA HRBTENIČNO KIRURGIJO za obdobje 4 let
Internal identifier: JN-75528
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 50.01.01.01 IMPLANTATI ZA MIDFACE
Description: Dobava blaga iz sklopa
Internal identifier: 520798
Additional classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0002
Title: 50.01.01.02 IMPLANTATI ZA MIDFACE
Internal identifier: 520799
Lot: LOT-0003
Title: 50.01.01.03 MF SISTEM 2MM
Internal identifier: 520800
Lot: LOT-0004
Title: 50.01.01.04 PLOŠČE IZ TITANA ZA OSTEOSINTEZE NEUROKARNIUMA debeline 0,5 mm
Internal identifier: 520801
Lot: LOT-0005
Title: 50.01.02.01 - Kanuliran veliki vijak, vsaj 7,5
Internal identifier: 520802
Lot: LOT-0006
Title: 50.01.02.03 - Plošče za osteosintezo medenice 4,5mm z vijaki.
Internal identifier: 520803
Lot: LOT-0007
Title: 50.01.02.04 - Plošče za osteosintezo medenice in acetabuluma, širine 3,5mm z vijaki
Internal identifier: 520804
Lot: LOT-0008
Title: 50.01.02.04- Brezglavi kompresijski vijak različnih debelin
Internal identifier: 520805
Lot: LOT-0009
Title: 50.01.03.01 - PLOŠČA DHS
Internal identifier: 520806
Lot: LOT-0010
Title: 50.01.03.02 SISTEM za fiksacijo zloma vratu stegnenic
Internal identifier: 520807
Lot: LOT-0011
Title: 50.01.03.03 - ŽEBELJ proximalni femoralni, lateralno vstopno mes
Internal identifier: 520808
Lot: LOT-0012
Title: 50.01.03.04 - Intramedularni žebelj za osteosintezo proksimalne stegnenice s klino za osteoporotično kost
Internal identifier: 520809
Lot: LOT-0013
Title: 50.01.03.06 - Zaklepno kompresijske plošče 4.5/5.0 in vijaki, za proksimalno stegnenico
Internal identifier: 520810
Lot: LOT-0014
Title: 50.01.03.06.001 Sistem plošč namenjenih za oskrbo periprotetičnih zlomov
Description: Dobava blaga izn sklopa
Internal identifier: 520811
Lot: LOT-0015
Title: 50.01.03.07 - Femoralni žebelj retrogradni s kondilarno ploščo in antegradni z vstopiščem na velikem trohantru
Internal identifier: 520812
Lot: LOT-0016
Title: 50.01.03.08 Stegnenica - Pritezni trakovi
Internal identifier: 520813
Lot: LOT-0017
Title: 50.01.03.10 PRITEZNI KABLI
Internal identifier: 520814
Lot: LOT-0018
Title: 50.01.03.11 RIA
Internal identifier: 520815
Lot: LOT-0019
Title: 50.01.03.12 Sistem za artodezo kolena
Internal identifier: 520816
Lot: LOT-0020
Title: 50.01.04.01- Plošče za proksimalno golenico in diafizo
Internal identifier: 520817
Lot: LOT-0021
Title: 50.01.04.03- Plošče za pogačico in vijaki
Internal identifier: 520818
Lot: LOT-0022
Title: 50.01.04.04-Intramedularni žebelj za osteosintezo golenice
Internal identifier: 520819
Lot: LOT-0023
Title: 50.01.04.05- Plošče za distalno golenico
Internal identifier: 520820
Lot: LOT-0024
Title: 50.01.05.01- GLEŽENJ- PLOŠČE za osteosintezo gležn
Internal identifier: 520821
Lot: LOT-0025
Title: 50.01.05.02- STOPALO- Plošče za osteosintezo kosti stopal
Internal identifier: 520822
Lot: LOT-0026
Title: 50.01.05.03 PLOŠČE za petnico
Internal identifier: 520823
Lot: LOT-0027
Title: 50.01.05.04 STOPALO
Internal identifier: 520824
Lot: LOT-0028
Title: 50.01.05.05 Sistem za fiksacijo TF sindezmoze
Internal identifier: 520825
Lot: LOT-0029
Title: 50.01.05.06 Intramedularni žebelj za fibulo
Internal identifier: 520826
Lot: LOT-0030
Title: 50.01.05.07 STOPALO-vijaki
Internal identifier: 520827
Lot: LOT-0031
Title: 50.01.05.08 STOPALO-PLOŠČE IN VIJAKI ZA ARTRODEZE IN OSTEOTOMIJE SPREDNJEGA IN SREDNJEGA STOPALA, titan
Internal identifier: 520828
Lot: LOT-0032
Title: 50.01.05.09 STOPALO-PLOŠČE IN VIJAKI ZA ARTRODEZE IN OSTEOTOMIJE ZADNJEGA STOPALA, titan
Internal identifier: 520829
Lot: LOT-0033
Title: 50.01.05.10 STOPALO-VIJAKI IN POTROŠNI MATERIAL ZA MINIINVAZIVNE REKONSTRUKCIJSKE OPERACIJE NA SPREDNJEM, SREDNJEM IN ZADNJEM STOPALU
Internal identifier: 520830
Lot: LOT-0034
Title: 50.01.05.11 STOPALO-VSADEK ZA ZUNAJSKLEPNO STABILIZACIJO SUBTALARNEGA SKLEPA
Internal identifier: 520831
Lot: LOT-0035
Title: 50.01.05.12 Sistem za reinsercijo ahilove tetive na narastišče
Internal identifier: 520832
Lot: LOT-0036
Title: 50.01.05.13 Sistem plošč za artrodezo skočnega sklepa
Internal identifier: 520833
Lot: LOT-0037
Title: 50.01.05.14 Sponke za Akin osteotomije
Internal identifier: 520834
Lot: LOT-0038
Title: 50.01.05.15 Brezvozelna PEEK sidra za indikacije v stopalu
Internal identifier: 520835
Lot: LOT-0039
Title: 50.01.05.16 Biokompozitno sidro za gleženj
Internal identifier: 520836
Lot: LOT-0040
Title: 50.01.06.01 RAMA IN NADLAHTNICA-Sistem za stabilizacijo akromioklavikularne sindezmoze.
Internal identifier: 520837
Lot: LOT-0041
Title: 50.01.06.02 KLJUČNICA Plošče za osteosintezo ključnice
Internal identifier: 520838
Lot: LOT-0042
Title: 50.01.06.03- NADLAHTNICA-PLOŠČE ZA OSTEOSINTEZO PROKSIMALNOE NADLAHTNIC
Internal identifier: 520839
Lot: LOT-0043
Title: 50.01.06.04- NADLAHTNICA- INTRAMEDULARNI ŽEBELJ ZA ZLOME NADLAHTI
Internal identifier: 520840
Lot: LOT-0044
Title: 50.01.06.05- NADLAHTNICA-PLOŠČE ZA OSTEOSINTEZO DISTALNE NADLAHTNICE
Internal identifier: 520841
Lot: LOT-0045
Title: 50.01.07.01 - PODLAHT
Internal identifier: 520842
Lot: LOT-0046
Title: 50.01.07.02- KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Internal identifier: 520843
Lot: LOT-0047
Title: 50.01.07.03 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Internal identifier: 520844
Lot: LOT-0048
Title: 50.01.07.04 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Internal identifier: 520845
Lot: LOT-0049
Title: 50.01.07.05 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Internal identifier: 520846
Lot: LOT-0050
Title: 50.01.07.06 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Internal identifier: 520847
Lot: LOT-0051
Title: 50.01.07.07 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Internal identifier: 520848
Lot: LOT-0052
Title: 50.01.08.01 - DISTALNI RADIUS
Internal identifier: 520849
Lot: LOT-0053
Title: 50.01.09.01 - ZAPESTJE
Internal identifier: 520850
Lot: LOT-0054
Title: 50.01.09.02- ZAPESTJE-MINI SIRDA
Internal identifier: 520851
Lot: LOT-0055
Title: 50.01.09.03- ZAPESTJE-SKLEPNI VSADKI
Internal identifier: 520852
Lot: LOT-0056
Title: 50.01.10.01- DLANČNICE
Internal identifier: 520853
Lot: LOT-0057
Title: 50.01.10.02 - DLANČNICE- MINI FIKSATOR
Internal identifier: 520854
Lot: LOT-0058
Title: 50.01.10.03 - DLANČNICE- ENDOPROTEZE ZA MALE SKLEPE ROKE
Internal identifier: 520855
Lot: LOT-0059
Title: 50.01.11.01-PRSTNICE
Internal identifier: 520856
Lot: LOT-0060
Title: 50.01.11.02- PRSTNICE -RAZNO
Internal identifier: 520857
Lot: LOT-0061
Title: 50.01.11.03- PRSTNICE -RAZNO
Internal identifier: 520858
Lot: LOT-0062
Title: 50.01.12.01- Kirschner igle in žice
Internal identifier: 520859
Lot: LOT-0063
Title: 50.01.13.01- Žice in pripadajoče končne kapice
Internal identifier: 520860
Lot: LOT-0064
Title: 50.02.01.01- Sintetični kostni nadomestki
Internal identifier: 520861
Lot: LOT-0065
Title: 50.02.01.02- Sintetični kostni nadomestki
Internal identifier: 520862
Lot: LOT-0066
Title: 50.02.01.03- Sintetični kostni nadomestki
Internal identifier: 520863
Lot: LOT-0067
Title: 50.02.01.04- Sintetični kostni nadomestki
Internal identifier: 520864
Lot: LOT-0068
Title: 50.03.01.01 - BIO INTERFERNČNI VIJAKI Z GLAVO
Internal identifier: 520865
Lot: LOT-0069
Title: 50.03.01.02 - BIO INTERFERENČNI VIJAKI BREZ GLAVE
Internal identifier: 520866
Lot: LOT-0070
Title: 50.03.01.03 - INTERFERENČNI VIJAKI BREZ GLAVE, TITAN
Internal identifier: 520867
Lot: LOT-0071
Title: 50.03.01.04 -INTERFERENČNI VIJAKI Z GLAVO, TITAN
Internal identifier: 520868
Lot: LOT-0072
Title: 50.03.01.05 - BIO KOMPRESIJSKI VIJAKI
Internal identifier: 520869
Lot: LOT-0073
Title: 50.03.02.02 -Artroskopski material
Internal identifier: 520870
Lot: LOT-0074
Internal identifier: 520871
Lot: LOT-0075
Title: 50.03.02.03 -Artroskopski material -SIDRA ( ALL -SUTURE)
Internal identifier: 520872
Lot: LOT-0076
Title: 50.03.02.04 Artroskopski material -BREZŠIVNO SIDRO ZA RAMO
Internal identifier: 520873
Lot: LOT-0077
Title: 50.03.02.05 Artroskopski material -BREZŠIVNO SIDRO ZA RAMO
Internal identifier: 520874
Lot: LOT-0078
Title: 50.03.02.06 Artroskopski material -INŠTRUMENT ZA ŠIVANJE ROTATORNE MANŠETE
Internal identifier: 520875
Lot: LOT-0079
Title: 50.03.02.07 SIDRA BREZVOZELNA Z RIBBONOM, SELF PUNCH
Internal identifier: 520876
Lot: LOT-0080
Title: 50.03.03.01 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA
Internal identifier: 520877
Lot: LOT-0081
Title: 50.03.03.02 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA ( ALL- SUTURE)
Internal identifier: 520878
Lot: LOT-0082
Title: 50.03.03.03 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA
Internal identifier: 520879
Lot: LOT-0083
Title: 50.03.03.04 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA
Internal identifier: 520880
Lot: LOT-0084
Title: 50.03.04.01 Hibridni sistem za rekonstrukcijo sprednje križne vezi (ACL)
Internal identifier: 520881
Lot: LOT-0085
Title: 50.03.04.02 REKONSTRUKCIJA ACL, PCL Z REVERZIBILNO ZANKO
Internal identifier: 520882
Lot: LOT-0086
Title: 50.03.05.01 Sistem za rekonstrukcijo sprednje križne vezi z gumbi
Internal identifier: 520883
Lot: LOT-0087
Title: 50.03.06.01 SISTEM za fiksacijo sprednje križne vezi z ohranitvijo vezi
Internal identifier: 520884
Lot: LOT-0088
Title: 50.03.07.01 Artroskopski material- Kirurška nit
Internal identifier: 520885
Lot: LOT-0089
Title: 50.03.08.01 Artroskopski material- ostalo
Description: Dobaav blaga iz sklopa
Internal identifier: 520886
Lot: LOT-0090
Title: 50.03.08.02 Artroskopski material- ostalo
Internal identifier: 520887
Lot: LOT-0091
Title: 50.04.01.01 - VRATNA HRBTENICA- OSTEOSINTEZA-sprednji pristop
Internal identifier: 520888
Lot: LOT-0092
Title: 50.04.01.02 - VRATNA HRBTENICA- implantati za podporo sprednje kolumne
Internal identifier: 520889
Lot: LOT-0093
Internal identifier: 520890
Lot: LOT-0094
Internal identifier: 520891
Lot: LOT-0095
Internal identifier: 520892
Lot: LOT-0096
Title: 50.04.01.03.- VRATNA HRBTENICA- zadnji pristop
Internal identifier: 520893
Lot: LOT-0097
Title: 50.04.02.01 - Komplet za balonsko kifoplastiko
Internal identifier: 520894
Lot: LOT-0098
Title: 50.04.02.02 - Komplet za vertebroplastiko
Internal identifier: 520895
Lot: LOT-0099
Title: 50.04.02.03 - PRSNO LEDVENA HRBTENICA
Internal identifier: 520896
Lot: LOT-0100
Title: 50.04.02.04-LEDVENE KOŠARICE
Internal identifier: 520897
Lot: LOT-0101
Title: 50.04.02.05 PRSNO LEDVENA HRBTENICA - RADIOLUCENTNI SPINALNI IMPLANTI ZA ONKOLOŠKE BOLNIKE
Internal identifier: 520898
Lot: LOT-0102
Title: 50.04.02.06- Ekspandibilna modularna kletka
Internal identifier: 520899
Lot: LOT-0103
Title: 50.05.01.01 -Cevasti zunanji fiksator
Internal identifier: 520900
Lot: LOT-0104
Title: 50.05.01.02-Obročasti zunanji fiksator
Internal identifier: 520901
Lot: LOT-0105
Title: 50.05.01.03-Obročasti zunanji fiksator
Internal identifier: 520902