2. Procedure
Procedure
Title: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ:31/2026 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ Για την προμήθεια Αναλωσίμου Υγειονομικού Υλικού «ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ» CPV 33731110-7, συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 355.982,80 € συμπεριλαμβανομένου (13&24% ΦΠΑ), με κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει της τιμής». Συστ.Αρ.Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ:503270
Description: Αναλώσιμα φακοθρυψίας με συνοδό εξοπλισμό Μηχάνημα με αντλία περισταλτικού τύπου Α/Α Α/Α ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΜΜ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΕΜΑΧΙΟΥ ΑΝΕΥ Φ.Π.Α ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΑΝΕΥ Φ.ΠΑ ΦΠΑ 13% & 24% ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ 13% &24% Φ.Π.Α 1 Α.1 Κασέτες (πλήρες πακέτο) φακοθρυψίας σύγχρονων επεμβάσεων συμβατικής τομής για αντλία περισταλτικού τύπου TEM 550 68,00 € 37.400,00 € 8.976,00 € 46.376,00 € 2 Α.2 Κασέτες (πλήρες πακέτο) φακοθρυψίας σύγχρονων επεμβάσεων μικρής τομής για αντλία περισταλτικού τύπου TEM 1000 68,00 € 68.000,00 € 16.320,00 € 84.320,00 € 3 Α.3 ΠΑΚΕΤΟ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ 30000 ΚΟΠΩΝ ΤΕΜ 10 88,00 € 880,00 € 211,20 € 1.091,20 € 4 Α.4 Συμβατό διάλυμα πλύσης – έκπλυσης προσαρμοζόμενο μέσα στο μηχάνημα φακοθρυψίας TEM 3000 7,90 € 23.700,00 € 5.688,00 € 29.388,00 € Αναλώσιμα Φακοθρυψίας με συνοδό εξοπλισμό Μηχάνημα με αντλία τύπου ventouri Κασέτες φακοθρυψίας μικρής τομής για αντλία τύπου VENTURI TEM 2500 59,00 € 147.500,00 € 35.400,00 € 182.900,00 € ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΕΓΧΥΣΗΣ (SLEEVES) ΤΕΜ 1200 7,00 € 8.400,00 € 2.016,00 € 10.416,00 € ΣΤΕΙΡΟ ΑΛΑΤΟΥΧΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΕΚΠΛΥΣΗΣ BSS ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ 500ML TEM 400 3,30 € 1.320,00 € 171,60 € 13% 1.491,60 € ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ 287.200,00 € 68.782,80 € 355.982,80 €
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: ΠΡΟΜΉΘΕΙΑ ΑΝΑΛΏΣΙΜΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΎ ΥΛΙΚΟΎ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΌ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
Description: Αναλώσιμα φακοθρυψίας με συνοδό εξοπλισμό Μηχάνημα με αντλία περισταλτικού τύπου ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΜΜ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΕΜΑΧΙΟΥ ΑΝΕΥ Φ.Π.Α ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΑΝΕΥ Φ.ΠΑ ΦΠΑ 13% & 24% ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ 13% &24% Φ.Π.Α Κασέτες (πλήρες πακέτο) φακοθρυψίας σύγχρονων επεμβάσεων συμβατικής τομής για αντλία περισταλτικού τύπου TEM 550 68,00 € 37.400,00 € 8.976,00 € 46.376,00 € Κασέτες (πλήρες πακέτο) φακοθρυψίας σύγχρονων επεμβάσεων μικρής τομής για αντλία περισταλτικού τύπου TEM 1000 68,00 € 68.000,00 € 16.320,00 € 84.320,00 € ΠΑΚΕΤΟ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ 30000 ΚΟΠΩΝ ΤΕΜ 10 88,00 € 880,00 € 211,20 € 1.091,20 € Συμβατό διάλυμα πλύσης – έκπλυσης προσαρμοζόμενο μέσα στο μηχάνημα φακοθρυψίας TEM 3000 7,90 € 23.700,00 € 5.688,00 € 29.388,00 € Αναλώσιμα Φακοθρυψίας με συνοδό εξοπλισμό Μηχάνημα με αντλία τύπου ventouri Κασέτες φακοθρυψίας μικρής τομής για αντλία τύπου VENTURI TEM 2500 59,00 € 147.500,00 € 35.400,00 € 182.900,00 € ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΕΓΧΥΣΗΣ (SLEEVES) ΤΕΜ 1200 7,00 € 8.400,00 € 2.016,00 € 10.416,00 € ΣΤΕΙΡΟ ΑΛΑΤΟΥΧΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΕΚΠΛΥΣΗΣ BSS ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ 500ML TEM 400 3,30 € 1.320,00 € 171,60 € 13% 1.491,60 € ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ 287.200,00 € 68.782,80 € 355.982,80 €