505451-2026 - Competition
Estonia – Snow-clearing services – Rööbasteede mehhaniseeritud lumetõrje lumekoristusrongiga SM-2
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleRööbasteede mehhaniseeritud lumetõrje lumekoristusrongiga SM-2
DescriptionMehhaniseeritud lumetõrje lumekoristusmasinaga SM-2 AS Eesti Raudtee rööbasteedel. Hanke ese on täpsemalt kirjeldatud HD Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier313140-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
LotLOT-0000