2. Procedure
Procedure
Title: EA Warme en koude drankenvoorziening
Description: De opdracht gaat over het verzorgen van warme en koude dranken in het (gerenoveerde) gemeentehuis en alle bijbehorende locaties. De opdracht omvat het op basis van huur / operational lease leveren van warme en koude drankenautomaten, inclusief bijbehorende dienstverlening. Tot de opdracht behoren in ieder geval: - Levering, plaatsing en installatie van nieuwe automaten; - Het gedurende de looptijd beschikbaar stellen en operationeel houden van de automaten; - Levering van ingrediënten en bijbehorende verbruiksartikelen; - Preventief en correctief onderhoud; - Storingsafhandeling conform overeengekomen responstijden; - Vervanging van automaten bij structurele storingen of einde levensduur; - Ondersteuning bij ingebruikname en instructie van gebruikers.
Internal identifier: 2026-008646
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42968100 Drinks dispensers
Additional classification (cpv): 03131100 Coffee beans, 15860000 Coffee, tea and related products, 39711310 Electric coffee makers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Indien van toepassing is dit aangegeven in de offerteaanvraag.