2. Procedure
Procedure
Title: Wdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych. Głównym celem jest stworzenie centralnego narzędzia do prowadzenia konsultacji społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem Planów Urządzenia Lasu (PUL) oraz wsparcia pracy Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
Internal identifier: DZ.270.56.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 72253200 Systems support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający zastrzega w ramach „prawa opcji” możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy na maksymalnie 6 miesięcy. W przedłużonym okresie obowiązywania umowy usługi będą świadczone na takich samych zasadach jak w okresie podstawowym. Zasady zlecania i odbioru „prawa opcji” określa Umowa. 2. Zamówienie w ramach „prawa opcji” oznacza, że zamawiający może zlecić Wykonawcy jego realizację w części lub w całości. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie. 3. Zamówienie fakultatywne: Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy może zlecić Wykonawcy realizację świadczenia wsparcia dla Administratorów PGL LP w zakresie utrzymywanego/wdrażanego rozwiązania w maksymalnym 100 godzin.