2. Procedure
Procedure
Title: DAS Beroepsvisser
Description: DAS met als doel om beroepsvissers te contracteren om die in te zetten ten bate van het afvangen van rivierkreeften en aanverwante diensten. Onbekend wat het aandeel van de beroepsvisser zal zijn op het totaal.
Internal identifier: INK2025.1371 - DAS
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77700000 Services incidental to fishing
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1