2. Procedure
Procedure
Title: Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη, Παραμετροποίηση και Θέση σε Λειτουργία Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Ενστάσεων και Καταγγελιών» προϋπολογισθείσας δαπάνης 1.698.840,00€ πλέον του ΦΠΑ 24% ήτοι 2.106.56,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.
Description: Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο "«Ανάπτυξη, Παραμετροποίηση και Θέση σε Λειτουργία Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Ενστάσεων και Καταγγελιών» προϋπολογισθείσας δαπάνης 1.698.840,00€ πλέον του ΦΠΑ 24% ήτοι 2.106.561,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας-τιμής
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72500000 Computer-related services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 1
Description: Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλ ο«Ανάπτυξη, Παραμετροποίηση και Θέση σε Λειτουργία Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Ενστάσεων και Καταγγελιών» προϋπολογισθείσας δαπάνης 1.698.840,00€ πλέον του ΦΠΑ 24% ήτοι 2.106.561,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%. Κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας-τιμής
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1