2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Afvangen Rivierkreeften 2027-2028
Description: Delfland heeft in 2026 op een eerste groep van 10 locaties afvangwerkzaamheden uitgevoerd om bovengenoemd besluit uit te voeren. Om het verlagen van dichtheden van rivierkreeften op te kunnen schalen wordt nu een Raamovereenkomst in de markt gezet, waarop verschillende typen werkzaamheden kunnen worden uitgevraagd. Scope van de Raamovereenkomst De aanbesteding heeft tot doel een Raamovereenkomst af te sluiten voor het verrichten de volgende vier categorieën dienstverlening: 1. Onderzoek en Advies (O&A); 2. Organisatie, Coördinatie en Projectmanagement (OCPM); 3. Afvangen, Transporteren en Ontdoen (ATO); 4. Innoveren. Diensten ten behoeven van het beschermen van circa 59 locaties aan NEZ-gebieden.
Internal identifier: INK2025.1373_2534216
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90700000 Environmental services
Additional classification (cpv): 45246200 Riverbank protection works, 73100000 Research and experimental development services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77700000 Services incidental to fishing, 90713000 Environmental issues consultancy services, 90721100 Landscape protection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderzoek en Advies (O&A)
Description: Delfland heeft in 2026 op een eerste groep van 10 locaties afvangwerkzaamheden uitgevoerd om bovengenoemd besluit uit te voeren. Om het verlagen van dichtheden van rivierkreeften op te kunnen schalen wordt nu een Raamovereenkomst in de markt gezet, waarop verschillende typen werkzaamheden kunnen worden uitgevraagd. Scope van de Raamovereenkomst De aanbesteding heeft tot doel een Raamovereenkomst af te sluiten voor het verrichten de volgende vier categorieën dienstverlening: 1. Onderzoek en Advies (O&A); 2. Organisatie, Coördinatie en Projectmanagement (OCPM); 3. Afvangen, Transporteren en Ontdoen (ATO); 4. Innoveren. Diensten ten behoeven van het beschermen van circa 59 KM aan NEZ-gebieden op circa 160 locaties.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 90721100 Landscape protection services
Options:
Description of the options: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 (twee) jaar en kent de optie om de Overeenkomst maximaal 2 (twee) keer met 1 (één) jaar te verlengen.
Lot: LOT-0002
Title: Organisatie, Coördinatie en Projectmanagement (OCPM)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Afvangen, Transporteren en Ontdoen (ATO)
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Innoveren
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 71350000 Engineering-related scientific and technical services, 90721100 Landscape protection services