506334-2026 - Competition
Croatia – Maintenance of information technology software – ODRŽAVANJE, FUNKCIONALNA NADOGRADNJA I OPREMA SUSTAVA ZA NADZOR I UPRAVLJANJE PROMETOM PROIZVOĐAČA ATRON GMBH
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleODRŽAVANJE, FUNKCIONALNA NADOGRADNJA I OPREMA SUSTAVA ZA NADZOR I UPRAVLJANJE PROMETOM PROIZVOĐAČA ATRON GMBH
DescriptionPredmet nabave je održavanje, funkcionalna nadogradnja i oprema sustava za nadzor i upravljanje prometom proizvođača ATRON, prema tehničkom opisu sustava -Prilog 1 i Tehničkoj specifikaciji – Prilog 2. CPV oznaka i naziv: 72267100-0 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Internal identifier026-33-2026-EVV
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
LotLOT-0000