See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do urządzeń medycznych do Magazynu Centralnego, zwanych dalej „wyrobami”. 2.Rodzaj, minimalne parametry oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe stanowiące załącznik nr 1.1 - 1.64 do formularza ofertowego.
Internal identifier: 241.FZ–022.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: 1.241.FZ-022.2026
Options:
Description of the options: zgodnie z paragrafem 15 projektu umowy
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: 2.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: 3.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: 4.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: 5.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: 6.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Internal identifier: 7.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Internal identifier: 8.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Internal identifier: 9.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Internal identifier: 10.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Internal identifier: 11.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Internal identifier: 12.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Internal identifier: 13.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Internal identifier: 14.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Internal identifier: 15.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Internal identifier: 16.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Internal identifier: 17.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Internal identifier: 18.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Internal identifier: 19.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Internal identifier: 20.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Internal identifier: 21.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Internal identifier: 22.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Internal identifier: 23.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Internal identifier: 24.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Internal identifier: 25.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Internal identifier: 26.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Internal identifier: 27.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28
Internal identifier: 28.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29
Internal identifier: 29.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30
Internal identifier: 30.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31
Internal identifier: 31.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 32
Internal identifier: 32.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 33
Internal identifier: 33.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 34
Internal identifier: 34.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 35
Internal identifier: 35.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 36
Internal identifier: 36.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 37
Internal identifier: 37.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 38
Internal identifier: 38.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 39
Internal identifier: 39.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 40
Internal identifier: 40.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 41
Internal identifier: 41.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 42
Internal identifier: 42.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 43
Internal identifier: 43.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 44
Internal identifier: 44.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 45
Internal identifier: 45.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet nr 46
Internal identifier: 46.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet nr 47
Internal identifier: 47.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet nr 48
Internal identifier: 48.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet nr 49
Internal identifier: 49.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet nr 50
Internal identifier: 50.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet nr 51
Internal identifier: 51.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet nr 52
Internal identifier: 52.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet nr 53
Internal identifier: 53.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet nr 54
Internal identifier: 54.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet nr 55
Internal identifier: 55.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet nr 56
Internal identifier: 56.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet nr 57
Internal identifier: 57.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet nr 58
Internal identifier: 58.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet nr 59
Internal identifier: 59.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet nr 60
Internal identifier: 60.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet nr 61
Internal identifier: 61.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet nr 62
Internal identifier: 62.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet nr 63
Internal identifier: 63.241.FZ-022.2026
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet nr 64
Internal identifier: 64.241.FZ-022.2026