506629-2026 - Competition
Romania – Motor vehicle insurance services – Servicii de asigurare tip CASCO si RCA, a autovehiculelor utilizate de S.A.J.Prahova
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleServicii de asigurare tip CASCO si RCA, a autovehiculelor utilizate de S.A.J.Prahova
DescriptionObiectul procedurii il constituie achizitia de servicii de asigurare tip Casco si RCA pentru un numar de 103 ambulante,utilizate de S.A.J.Prahova, pentru o perioada de 12 luni.
Internal identifier5
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleServicii de asigurare tip Casco
Descriptioncf. CAIET DE SARCINI
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleServicii de asigurare tip RCA
Descriptioncf . CAIET DE SARCINI
Internal identifier2