See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych m.in.: Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki - pełny opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 3 oraz 4 do SWZ
Internal identifier: DZ.271.64.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 24.11.2026 r. - dot. wszystkich pakietów. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141642 Drain accessories, 33140000 Medical consumables, 33141610 Collection bag, 33198000 Hospital paper articles, 33112200 Ultrasonic unit, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141200 Catheters, 33112200 Ultrasonic unit, 33141111 Adhesive dressings, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33141300 Venepuncture, blood sampling devices, 33141640 Drain, 33141640 Drain, 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1. Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Description: Dostawa m.in.: Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia z pojedynczym przetwornikiem. Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia z podwójnym przetwornikiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 1
Main classification (cpv): 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu wyrobów medycznych w ilości mniejszej (maksymalnie o 50 %) niż określona w odpowiednim załączniku do umowy, jeżeli realne zapotrzebowanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy okaże się mniejsze od zakładanego. W przypadku zmniejszenia zamówienia zgodnie ze zdaniem powyżej, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, a Wykonawca wyraża zgodę na zmianę ilości poszczególnych wyrobów medycznych w ramach poszczególnych załączników do umowy w zależności od potrzeb Zamawiającego przy zachowaniu ceny jednostkowej i wartości brutto, o której mowa w odpowiednim załączniku do umowy (dotyczy wyłącznie pakietów, w skład których wchodzi więcej niż 1 rodzaj wyrobu medycznego). Zmiana w tym zakresie nie stanowi zmiany warunków umowy wymagającej formy pisemnej w postaci aneksu. Okres obowiązywania umowy może zostać wydłużony na okres kolejnych 12 miesięcy w przypadku, gdyby z powodu mniejszej ilości świadczeń zdrowotnych udzielonych z wykorzystaniem wyrobów medycznych w okresie trwania umowy, Zamawiający nie zakupił ilości wyrobów medycznych wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy. Przedłużenie umowy wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2. Sterylny zbiornik do systemu drenażu; Dren dwukanałowy
Description: Dostawa m.in.: Sterylny zbiornik do systemu drenażu; Dren dwukanałowy z łącznikiem podwójnym; zatyczka do drenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 2
Main classification (cpv): 33141642 Drain accessories
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3. Elektrody EKG; Żel do EKG
Description: Dostawa m.in.: Elektrody EKG; Żel do EKG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 3
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4. Worek do dobowej zbiórki moczu; Woreczek do pobierania próbek moczu
Description: Dostawa m.in.: Worek do dobowej zbiórki moczu dla dorosłych; Woreczek do pobierania próbek moczu dla dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 4
Main classification (cpv): 33141610 Collection bag
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5. Papier do aparatów, defibrylatorów; papier termiczny
Description: Dostawa m.in.: Papier do aparatów, defibrylatorów; papier termiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 5
Main classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6. Osłona na głowicę USG
Description: Dostawa m.in.: Osłona na głowicę USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 6
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7. Shunt szyjny
Description: Dostawa m.in.: Shunt szyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8. Trokar, worek, grasper laparoskopowy
Description: Dostawa m.in.: Trokar laparoskopowy; Worek laparoskopowy; Grasper laparoskopowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 8
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9. Zestaw do zbiórki stolca
Description: Dostawa m.in.: Zestaw do zbiórki stolca Flexi Seal; Worek do zestawu do zbiórki stolca Flexi Seal. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 9
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10. Cewnik do odsysania, adapter, zestaw do toalety jamy ustnej
Description: Dostawa m.in.: Cewnik do odsysania do rurek intubacyjnych; Cewnik do odsysania do rurek tracheostomijnych; Zestaw do toalety jamy ustnej; Adapter do cewników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 10
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11. Butelka Redona; Dren redona; Pojemnik z drenem do wysokociśnieniowego drenażu ran
Description: Dostawa m.in.: Butelka Redona; Dren redona; Pojemnik z drenem do wysokociśnieniowego drenażu ran. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12. Pokrowiec na osłonę tarczycy
Description: Dostawa m.in.: Pokrowiec na osłonę tarczycy mały, duży. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13. Sterylna osłona na aparaturę medyczną
Description: Dostawa m.in.: Sterylna osłona na aparaturę medyczną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14. Czyścik do elektrod monopolarnych; Elektroda neutralna do diatermii chirurgicznej
Description: Dostawa m.in.: Czyścik do elektrod monopolarnych; Elektroda neutralna do diatermii chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15. Folia chirurgiczna bakteriobójcza
Description: Dostawa m.in.: Folia chirurgiczna bakteriobójcza 60x45 cm; Folia chirurgiczna bakteriobójcza 10x20 cm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 15
Main classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16. Cewnik do odsysania w systemie zamkniętym do rurek intubacyjnych, tracheostomijnych
Description: Dostawa m.in.: Cewnik do odsysania w systemie zamkniętym do rurek intubacyjnych z samodomykającą się zastawką; Cewnik do odsysania w systemie zamkniętym do rurek tracheostomijnych z samodomykającą się zastawką; Zestaw łączników; Zestaw soli fizjologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17. Zestaw do drenażu worka osierdziowego
Description: Dostawa m.in.: Zestaw do drenażu worka osierdziowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18. Zestaw do blokady wewnątrzoskrzelowej; Cewnik do wymiany rurek
Description: Dostawa m.in.: Zestaw do blokady wewnątrzoskrzelowej; Cewnik do wymiany rurek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 18
Main classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19. Rurka dwuświatłowa z torem wizyjnym
Description: Dostawa m.in.: Rurka dwuświatłowa z torem wizyjnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 19
Main classification (cpv): 33141300 Venepuncture, blood sampling devices
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20. Dren z trokarem ostrym, tępym
Description: Dostawa m.in.:Dren z trokarem ostrym, tępym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 20
Main classification (cpv): 33141640 Drain
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21. Kieliszek do kruszarki na leki; Folia zabezpieczająca kieliszek do kruszarki na leki
Description: Dostawa m.in.: Kieliszek do kruszarki na leki; Folia zabezpieczająca kieliszek do kruszarki na leki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 21