506777-2026 - Competition
Poland – Meal-preparation services – Wytwarzanie i dostawa posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleWytwarzanie i dostawa posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Description1 Przedmiotem zamówienia jest usługa wytwarzania (przygotowywania) całodziennych posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie obejmująca również ich dostawę do siedziby Zamawiającego według zasad określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 – obowiązujący wykaz diet leczniczych.
Internal identifierZPZ-52/07/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
Additional classification (cpv): 55521200 Meal delivery service, 55322000 Meal-cooking services
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wytwarzania (przygotowywania) całodziennych posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie obejmująca również ich dostawę do siedziby Zamawiającego według zasad określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 – obowiązujący wykaz diet leczniczych.
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services, 55521200 Meal delivery service