507051-2025 - Competition
Netherlands – Office furniture – DAS Kantoormeubilair
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Kantoormeubilair
Description: Welkom op het DAS voor de levering van Kantoormeubilair voor LOGOS, Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs te Leerdam. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle kantoormeubilair die nodig is voor een organisatie als LOGOS, Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs met 2500 leerlingen en 350 medewerkers .
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: DAS Kantoormeubilair
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 39100000 Furniture