2. Procedure
Procedure
Title: DAS Schoolmeubilair Primair onderwijs
Description: Welkom op het DAS voor de levering van Meubilair Primair onderwijs voor Stichting Robijn. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al het Schoolmeubilair Primair Onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Robijn met 2033 leerlingen en 223 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Description: Welkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Robijn. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van meubilair en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1