2. Procedure
Procedure
Title: Levering en onderhoud Fotometrisch analysestysteem (autoanalyzer) t.b.v. RWS
Description: RWS voert verschillende bepalingen in zeewatermonsters uit met fotometrische analysesystemen (autoanalyzers). De huidige apparatuur voor het bepalen van een vijftal nutriënten in (gefiltreerd) zeewater is afgeschreven en versleten. Om gesteld te blijven staan voor de eisen in Europese richtlijnen, zal het systeem vervangen moeten worden. Er is behoefte aan de levering en onderhoud van één (1) fotometrisch doorstroom analysesysteem. De gewenste levering voor het systeem is eind Q4 2026, uiterlijk 1 december 2026. Link categoriemanagement: https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Additional classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus, 38433000 Spectrometers
5. Lot
Lot: LOT-0000