See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost devet višestambenih zgrada u Vukovarsko-srijemskoj, Osječko-baranjskoj, Sisačko-moslavačkoj, Karlovačkoj i Ličko-senjskoj županiji.
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost devet (9) višestambenih zgrada u Ličko-senjskoj, Vukovarsko-srijemskoj, Sisačko-moslavačkoj, Osječko-baranjskoj i Karlovačkoj županiji.
Internal identifier: O-G-S-209/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211340 Multi-dwelling buildings construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 - Donji Lapac, Vladimira Nazora 2
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost 1 višestambene zgrade u Donjem Lapcu, Vladimira Nazora 2
Internal identifier: O-G-S-209/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 - Udbina, Trg svete Lucije 1, Stjepana Radića 7, Katedralska 1
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost 3 višestambene zgrade u Udbini, Trg svete Lucije 1, Stjepana Radića 7 i Katedralska 1.
Internal identifier: O-G-S-209/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3 - Ilok, Vlatka Kraljevića 6, 8
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost višestambene zgrade u Iloku, Vlatka Kraljevića 6, 8.
Internal identifier: O-G-S-209/2026-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4 - Topusko, Glinska 2
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost višestambene zgrade u Topuskom, Glinska 2
Internal identifier: O-G-S-209/2026-4
Lot: LOT-0005
Title: Grupa 5 - Šećerana, Žrtava Domovinskog rata 5
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost višestambene zgrade u Šećerani, Žrtava Domovinskog rata 5
Internal identifier: O-G-S-209/2026-5
Lot: LOT-0006
Title: Grupa 6 - Vojnić, Draškovićeva 3
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost višestambene zgrade u Vojniću, Draškovićeva 3
Internal identifier: O-G-S-209/2026-6
Lot: LOT-0007
Title: Grupa 7 - Glina, Stjepana i Antuna Radića 3 i 5
Description: Izvođenje radova energetske obnove i ostalih radova koje je potrebno izvesti za funkcionalnost višestambene zgrade u Glini, Stjepana i Antuna Radića 3 i 5
Internal identifier: O-G-S-209/2026-7