507352-2026 - Competition
Poland – Fair and exhibition organisation services – Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców w wydarzeniu, tj. targach branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu (Chiny), które odbędą się w terminie 11-13 listopada 2026 r. w ramach projektu pn. „Kierunek Azja – umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych i ekspansję na rynki azjatyckie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz ze środków pochodzących z budżetu Województwa Łódzkiego. 1. Organizacja i przeprowadzenie spotkania przygotowującego do udziału w targach COSMOPROF ASIA 2026 2. Organizacja uczestnictwa w targach COSMOPROF ASIA 2026, w tym: 2.1 Zakup powierzchni wystawienniczej 2.2 wykonanie projektu zabudowy stoiska oraz jego realizacja zgodnie z szczegółowymi wytycznymi dotyczącymi realizacji przedmiotu zamówienia 2.2.1 Zapewnienie wyposażenia stoiska wraz z montażem i demontażem 2.2.2 Zapewnienie obsługi technicznej stoiska 2.2.3 Zapewnienie ubezpieczenia stoiska wraz z jego wyposażeniem 2.2.4 Fakultatywne wyposażenie stoiska – strefa wellness 3. Ubezpieczenie uczestników wydarzenia 4. Kompleksowa obsługa stoiska 5. Obsługa tłumaczeniowa 6. Obsługa asystencka stoiska 7. Obsługa koordynatora wydarzenia 8. Transport/spedycja materiałów lub produktów 9. Usługa zakwaterowania 10. Transport osób 11. Zapewnienie wstępu na targi 12. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy 13. Przeniesienie autorskich praw majątkowych do przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Nazwa i kod CPV: 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 55100000-1 - Usługi hotelarskie 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) 79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
Internal identifierOPPIV.272.52.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79956000 Fair and exhibition organisation services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleKompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu.