See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy implantów ortopedycznych
Description: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.20 specyfikacja asortymentowo-cenowa
Internal identifier: ZP/31/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zestaw do szycia łąkotki
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.1 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Kotwice uniwersalne z akcesoriami
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.2 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Gwoździe biowchłanialne
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.3 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Gwoździe śródszpikowe Metaizeau
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.4 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Płyty do nasady bliższej kości udowej
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Grotowkręty samowiercące
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Gwóźdź magnetyczny
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.7 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Gwoździe udowe, uniwersalne
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.8 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: System stabilizacji zewnętrznej
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.9 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Implanty jąder
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.10 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Implanty urazowe
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.11 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Płytka i piny resorbowalne
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.12 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Implanty jąder II
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.13 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Stabilizacja przezskórna MIS
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.14 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Płyty do rekonstrukcji mostka oraz wiertła
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.15 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zestaw do stabilizacji jedno- i wielosegmentowej
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.16 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0017
Title: System do stabilizacji przedniej odcinka szyjnego kręgosłupa
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.17 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0018
Title: System do stabilizacji tylnej odcinka szyjnego kręgosłupa
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.18 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0019
Title: System pediatryczny do stabilizacji tylnej odcinka szyjnego kręgosłupa
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.19 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Płytki do osteotomii
Description: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.20 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 20