2. Procedure
Procedure
Title: Pořízení elektromobilů v rámci projektu „Rozvoj digitalizace a mobility pro efektivní ochranu a prevenci veřejného zdraví v Moravskoslezském kraji“
Description: Předmětem této zakázky je dodávka 2ks elektromobilů kategorie 2EV v souladu s technickou specifikaci dle Závazných technických standardů, které vydává Ministerstvo financí ČR a 2ks elektromobilů kategorie 4EV v souladu s technickou specifikaci dle Závazných technických standardů, které vydává Ministerstvo financí ČR. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pořízení elektromobilů v rámci projektu „Rozvoj digitalizace a mobility pro efektivní ochranu a prevenci veřejného zdraví v Moravskoslezském kraji“