507610-2026 - Competition
Cyprus – Catering services – ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΡ. 128/2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΤΟΙΜΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΡ. 128/2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΤΟΙΜΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ
DescriptionΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΡ. 128/2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΤΟΙΜΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ
Internal identifier128/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services, 55320000 Meal-serving services, 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
LotLOT-0001