507939-2026 - Competition
Slovakia – Security cameras – Vytvorenie centrálnej dátovej platformy a trvalý monitoring kvality ovzdušia, analýzy dopravy, parkovania a bezpečnosti
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Vytvorenie centrálnej dátovej platformy a trvalý monitoring kvality ovzdušia, analýzy dopravy, parkovania a bezpečnosti
Description: Predmetom plánovanej zákazky je: a) dodávka a inštalácia centrálnej dátovej platformy pre integráciu a vizualizáciu údajov pre podporu rozhodovania a plánovania ako aj poskytovanie údajov pre verejnosť a vo forme otvorených údajov do centrálneho analytického systému MIRRI, b) dodávka a inštalácia zariadení na trvalý monitoring kvality ovzdušia, c) dodávka a inštalácia zariadení na trvalú analýzu dopravy v rámci mesta s poskytovaním informácií o množstve a kategórii vozidiel prechádzajúcich a zostávajúcich v katastri mesta, d) dodávka a inštalácia zariadení na zabezpečenie trvalého snímania a vyhodnocovania voľných parkovacích miest v rámci mesta, e) dodávka a inštalácia zariadení na zavedenie automatizovaného systému detekcie podozrivých aktivít. Podrobný opis zákazky je uvedený v Súťažných podkladoch.
Internal identifier: 2026/MBS/03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 35125100 Sensors, 38120000 Meteorological instruments, 48461000 Analytical or scientific software package, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001