507971-2026 - Competition
Slovakia – Bakery products – Pekárske výrobky 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitlePekárske výrobky 2026
DescriptionPredmetom zákazky je dodávka pekárskych výrobkov, vrátane služieb spojených s ich dodávkou pre verejného obstarávateľa/kupujúceho do miesta plnenia: Ružinovský domov seniorov, Sklenárova 1361/14, 821 09 Bratislava. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 15612500 Bakery products
Additional classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
LotLOT-0001