508002-2026 - Competition
Czechia – Computer servers – Dodávka řešení pro intenzivní výpočty II
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka řešení pro intenzivní výpočty II
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je dodávka řešení pro intenzivní výpočty dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Součástí nabídky musí být podrobná a přesná specifikace nabízeného předmětu veřejné zakázky. Tato specifikace musí obsahovat technické parametry hardware a software, a to minimálně v rozsahu parametrů požadovaných pro hardware a software v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Skutečné parametry nabízeného zboží musí být svou kvalitou stejné nebo vyšší než předepsané parametry. Podrobná specifikace může být předložena rovněž v anglickém jazyce. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, Příloze č. 1, formuláři Nabídka a obchodních podmínkách.
Internal identifier51/90162/VZ/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48822000 Computer servers
Additional classification (cpv): 30211100 Super computer
5. Lot
LotLOT-0001