508324-2026 - Competition
Bulgaria – Special-purpose road passenger-transport services – Организиране на специализиран превоз на деца и ученици в Община Горна Малина до СУ "Христо Ботев" - Горна Малина, СУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Априлово и ДГ "Вяра, Надежда, Любов" - Горна Малина през учебната 2026/2027 год.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleОрганизиране на специализиран превоз на деца и ученици в Община Горна Малина до СУ "Христо Ботев" - Горна Малина, СУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Априлово и ДГ "Вяра, Надежда, Любов" - Горна Малина през учебната 2026/2027 год.
DescriptionОрганизиране на специализиран превоз на деца и ученици в Община Горна Малина до СУ "Христо Ботев" - Горна Малина, СУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Априлово и ДГ "Вяра, Надежда, Любов" - Горна Малина през учебната 2026/2027 год.
Internal identifier596812
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
LotLOT-0001