2. Procedure
Procedure
Title: NZ 4/2026 "Simulačné centrum FSVaZ UKF v Nitre"
Description: Predmetom zákazky je dodanie komplexného technologického vybavenia bežne dostupného na trhu pre vybudovanie a zabezpečenie prevádzky simulačného centra Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre, určeného na podporu praktickej výučby v študijných programoch ošetrovateľstvo a urgentná zdravotná starostlivosť. Predmet zákazky zahŕňa najmä dodávku simulačných modelov, pacientskych simulátorov, digitálnych a interaktívnych výučbových nástrojov, VR riešení, softvérových a hardvérových komponentov, zariadení pre monitorovanie a vyhodnocovanie simulačnej výučby, ako aj súvisiace služby vrátane dopravy, inštalácie, uvedenia do prevádzky, odborného zaškolenia a záručného servisu. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti „B. Opis predmetu zákazky“ a v Prílohe č. 1 - Špecifikácia a cena.
Internal identifier: NZ 4/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34150000 Simulators
Additional classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system, 39162000 Educational equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 48180000 Medical software package, 48151000 Computer control system, 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 48190000 Educational software package
5. Lot
Lot: LOT-0001