2. Procedure
Procedure
Title: Achizitie de aparatura medicala pe loturi
Description: Achizitie de aparatura medicala pe loturi- conform cerințelor din caietul de sarcini si anexelor la caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a zecea (10) zi inainte de termenul stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarficari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 13.
Internal identifier: 2967AAT/17.07.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48814000 Medical information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: consolă interpretare RMN
Description: consolă interpretare RMN - 1 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: consolă interpretare CT
Description: consolă interpretare CT - 1 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: sistem centralizat de preparare și distribuție concentrat dializă
Description: sistem centralizat de preparare și distribuție concentrat dializă - 2 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: stație aer comprimat
Description: stație aer comprimat- 1 buc, conform caietului de sarcini si anexei la caietul de sarcini
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments