See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów farmaceutycznych do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych oraz produktów żywieniowych do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Zamówienie zostało podzielone na 22 części (Pakiety). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj oraz szacunkowe ilości produktów określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka albo wszystkie części zamówienia, przy czym oferta musi obejmować pełny zakres wybranego Pakietu.
Internal identifier: 18/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products, 15884000 Baby food, 33124131 Reagent strips
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1. Antybiotyki A
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa antybiotyków określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 1.
Internal identifier: Pakiet nr 1.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2. Leki różne A
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 2.
Internal identifier: Pakiet nr 2.
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3. Albuminy
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 3.
Internal identifier: Pakiet nr 3.
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4. Testy
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa testów określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 4.
Internal identifier: Pakiet nr 4.
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet Nr 5. Marcaina
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 5.
Internal identifier: Pakiet nr 5.
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet Nr 6. Leki różne B
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 6.
Internal identifier: Pakiet nr 6.
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet Nr 7. Leki różne C
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 7.
Internal identifier: Pakiet nr 7.
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet Nr 8. Vankomycyna i inne
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 8.
Internal identifier: Pakiet nr 8.
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet Nr 9. Tabletki
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 9.
Internal identifier: Pakiet nr 9.
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet Nr 10. Syropy i inne
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 10.
Internal identifier: Pakiet nr 10.
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet Nr 11. Maści i inne
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 11.
Internal identifier: Pakiet nr 11.
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet Nr 12. Paski do glikemii
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa pasków do glikemii określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 12.
Internal identifier: Pakiet nr 12.
Additional classification (cpv): 33124131 Reagent strips
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet Nr 13. Płyny infuzyjne i żywieniowe
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych i żywieniowych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 13.
Internal identifier: Pakiet nr 13.
Additional classification (cpv): 15884000 Baby food
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet Nr 14. Cefalosporyny
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa cefalosporynów określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 14.
Internal identifier: Pakiet nr 14.
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet Nr 15. Ampułki.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 15.
Internal identifier: Pakiet nr 15.
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet Nr 16. Leki iniekcyjne.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 16.
Internal identifier: Pakiet nr 16.
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet Nr 17. Leki różne D.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 17.
Internal identifier: Pakiet nr 17.
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet Nr 18. Leki różne E.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 18.
Internal identifier: Pakiet nr 18.
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet Nr 19. Ampicylina.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 19.
Internal identifier: Pakiet nr 19.
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet Nr 20. Antybiotyki B.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 20.
Internal identifier: Pakiet nr 20.
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet Nr 21. Anestetyki chirurgiczne.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 21.
Internal identifier: Pakiet nr 21.
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet Nr 22. Hemodializa cytrynianowa.
Description: Przedmiotem części jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych określonych szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dostawy będą realizowane do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Kętrzynie przez okres 12 miesięcy. Oferta musi obejmować cały zakres Pakietu nr 22.
Internal identifier: Pakiet nr 22.