509177-2026 - Result
Netherlands – Construction work – Uitvoering renovatie Baljuwstraat 2 Almere
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Uitvoering renovatie Baljuwstraat 2 Almere
Description: aanvullen: voorbeeld ILF Amsterdam: Beschrijving De Opdracht De Opdracht betreft het realiseren en opleveren van een totaalontwerp (structuuronwerp (SO), voorontwerp (VO), definitief ontwerp (DO), technisch ontwerp (TO) en uitvoeringsgereed ontwerp (UO)) en esthetische begeleiding tijdens de uitvoeringsfase voor de nieuwbouw voor een gezond, veilig en duurzaam verzamelgebouw Intensieve Logistieke Functies (ILF) aan de Burgemeester Stramanweg te Amsterdam. Hiertoe zoek de Politie een architect voor de werkzaamheden en diensten als genoemd in deze Selectieleidraad. Met het totaalontwerp kan de opdracht tot de nieuwbouw van het verzamelgebouw ILF aan de Burgemeester Stramanweg te Amsterdam in de markt gezet worden waarna daadwerkelijke realisatie kan plaatsvinden. Project beschrijving Voor de instandhouding van de huisvestingsportefeuille in Amsterdam is een transitie nodig. Realisatie van een Dienstencluster voor de betrokken eenheden Amsterdam, LE en PDC is daarom een lang gekoesterde wens. De verscheidenheid aan randvoorwaarden voor kantoorfuncties en meer logistieke functies van de diensten enerzijds en de krapte op de Amsterdamse vastgoedmarkt anderzijds resulteerde in een splitsing van de opgave. Uiteindelijk is besloten tot realisatie van een Intensieve Logistieke Cluster (ILF) als belangrijke eerste stap in het clusteren van de diensten. Project specifiek Het project ILF betreft een verzamelpand van totaal circa 25.000 m2, met drie eenheden (eenheid Amsterdam, Politie Dienstencentrum en de Landelijke eenheid) als gebruikers, het eerste project van het programma Dienstencluster. De drie eenheden kenmerk zich door een groot aantal voertuigen – logistieke stromingen en vervoerbewegingen. Vandaar de `werk´ naam Intensieve Logistieke Functies (ILF). Het project bestaat uit meerdere gebouwen vrijstaand op een kavel van circa 17.000 m2. In het ambitiedocument van de Politie wordt voor deze nieuwbouw hoog ingezet op het gebied van duurzaamheid.
Internal identifier: IKM1255
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45213150 Office block construction work, 45216000 Construction work for buildings relating to law and order or emergency services and for military buildings, 45216111 Police station construction work, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0000