See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Mokymo priemonių turinio parengimo paslaugos (5–10 klasės )(Atviras konkursas)
Description: Pirkimo objektas – mokymo priemonių turinio parengimo 5–10 klasių mokiniams paslaugos. Tai NŠA Moodle aplinkoje jau esančių skaitmeninių lietuvių kalbos ir socialinio ugdymo priemonių lituanistinio švietimo įstaigoms parengimas leidybai pagal Lituanistinio švietimo integruotą programą, kuri apibrėžia 11–16 metų (5–10 klasių) mokinių, kuriems teikiamas lituanistinis švietimas užsienyje, ugdymo turinio apimtį bei ugdymo gaires, kultūrinės kompetencijos ir komunikavimo lietuvių kalba pasiekimus, pagrįstus kalbos mokėjimo lygiais.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Perkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80521000 Training programme services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 5 klasei (11 metų mokiniams) skirtos B1 lietuvių kalbos mokymosi lygio medžiagos su integruotu kultūriniu socialiniu ugdymu sukūrimo paslaugos
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 6 klasei (12 metų mokiniams) skirtos B1 lietuvių kalbos mokymosi lygio medžiagos su integruotu kultūriniu socialiniu ugdymu sukūrimo paslaugos
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 7 klasei (13 metų mokiniams) skirtos B1–B2 lietuvių kalbos mokymosi lygių medžiagos su integruotu kultūriniu socialiniu ugdymu sukūrimo paslaugos
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 8 klasei (14 metų mokiniams) skirtos B1–B2 lietuvių kalbos mokymosi lygių medžiagos su integruotu kultūriniu socialiniu ugdymu sukūrimo paslaugos
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 9 klasei (15 metų mokiniams) skirtos B2 lietuvių kalbos mokymosi lygio medžiagos su integruotu kultūriniu socialiniu ugdymu sukūrimo paslaugos
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 10 klasei (16 metų mokiniams) skirtos B2 lietuvių kalbos mokymosi lygio medžiagos su integruotu kultūriniu socialiniu ugdymu sukūrimo paslaugos
Internal identifier: 6