2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania (P4) zestawów kołowych zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu P4 dla zestawów kołowych zdemontowanych z pojazdów szynowych - objętych zakresem podstawowym zamówienia oraz innych czynności wskazanych przez Zamawiającego objętych prawem opcji w zakresie zadania/zadań: a) Zadanie nr 1 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 24 szt. zestawów kołowych tocznych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN63A typu 36WEa; b) Zadanie nr 2 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 8 szt. zestawów kołowych tocznych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN96 typu 34WE; c) Zadanie nr 3 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 16 szt. zestawów kołowych tocznych i napędnych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN81 typu 308B. Naprawa ma na celu przywrócenie wymiarów konstrukcyjnych i pełnych właściwości eksploatacyjnych zestawów kołowych.
Internal identifier: Ki.240.2981.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 24 szt. zestawów kołowych tocznych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN63A typu 36WEa.
Description: Zadanie nr 1. – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 24 szt. zestawów kołowych tocznych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN63A typu 36WEa. Naprawa ma na celu przywrócenie wymiarów konstrukcyjnych i pełnych właściwości eksploatacyjnych zestawów kołowych.
Internal identifier: Ki.240.2981.2026_1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 8 szt. zestawów kołowych tocznych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN96 typu 34WE.
Description: Zadanie nr 2 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 8 szt. zestawów kołowych tocznych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN96 typu 34WE. Naprawa ma na celu przywrócenie wymiarów konstrukcyjnych i pełnych właściwości eksploatacyjnych zestawów kołowych.
Internal identifier: Ki.240.2981.2026_2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 16 szt. zestawów kołowych tocznych i napędnych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN81 typu 308B.
Description: Zadanie nr 3 – wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu utrzymania (P4) 16 szt. zestawów kołowych tocznych i napędnych zdemontowanych z pojazdów szynowych serii EN81 typu 308B. Naprawa ma na celu przywrócenie wymiarów konstrukcyjnych i pełnych właściwości eksploatacyjnych zestawów kołowych.
Internal identifier: Ki.240.2981.2026_3