509947-2026 - Competition
Czechia – Tractors – Dodávka traktorů s kompletní lesní nástavbou (RD)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka traktorů s kompletní lesní nástavbou (RD)
DescriptionPředmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem na dodávky max. 12 ks traktorů s kompletní lesní nástavbou (dále jen „traktory“) pro potřeby organizačních jednotek (lesních divizí) zadavatele. Traktory budou dle uzavřené RD dodávány dle jeho aktuálních potřeb na základě výzvy k plnění bez obnovení soutěže dle § 134 ZVZ.
Internal identifierVLS-NAK-2026-496-1900
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 16700000 Tractors
Additional classification (cpv): 16600000 Specialist agricultural or forestry machinery, 34390000 Tractor accessories
5. Lot
LotLOT-0001
TitleTraktor s lesní nástavbou vč. vysokého čelního nakladače
DescriptionPředmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem na dodávky max. 8 ks traktorů s lesní nástavbou vč. vysokého čelního nakladače pro potřeby organizačních jednotek (lesních divizí) zadavatele.
Internal identifier1
Options
Description of the optionsZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen (zejména v případě, kdy vybraný dodavatel nebude své povinnosti plnit řádně), konkrétně dle důvodů uvedených ve smlouvě.
LotLOT-0002
TitleTraktor s lesní nástavbou vč. čelního rampovače
DescriptionPředmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem na dodávky max. 4 ks traktorů s lesní nástavbou vč. čelního rampovače pro potřeby organizačních jednotek (lesních divizí) zadavatele.
Internal identifier2