510010-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego oraz Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego oraz Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
DescriptionPrzedmiotem postępowania jest "Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego oraz Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251"
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureZmawiający na podstawie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ) Ustawy, skraca termin składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet 1. Materiały zużywalne do diagnostyki genetycznej
DescriptionPakiet 1. Materiały zużywalne do diagnostyki genetycznej Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 2, Formularz asortymentowo- cenowy
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Options
Description of the optionsZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością świadczenia dodatkowych usług wynikających z braku możliwości przewidzenia ilości i wartości koniecznych do realizacji przedmiotu umowy -powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. W przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie . Uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji - i zawarcia Aneksu. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% wartości brutto umowy. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji.
LotLOT-0002
TitlePakiet 2. Odczynniki do diagnostyki genetycznej
DescriptionPakiet 2. Odczynniki do diagnostyki genetycznej Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2, Formularz asortymentowo- cenowy
LotLOT-0003
TitlePakiet 3. Odczynniki do diagnostyki genetycznej
DescriptionPakiet 3. Odczynniki do diagnostyki genetycznej Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2, Formularz asortymentowo- cenowy