2. Procedure
Procedure
Title: DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Description: Welkom op de DAS voor de levering van schoolmeubilair primair onderwijs voor Stichting Onderwijs Primair Stolwijk. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse schoolmeubilair primair onderwijs ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair voor primair onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Onderwijs Primair Stolwijk onderwijs met 2757 leerlingen en 417 medewerkers (2018).
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Vergader- en Personeelsruimtemeubilair
Description: Welkom op de DAS voor de levering van schoolmeubilair primair onderwijs voor Stichting Onderwijs Primair Stolwijk. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse schoolmeubilair primair onderwijs ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Internal identifier: 1