2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie dostaw energii elektrycznej dla obiektów LPWiK S.A. w Legnicy w 2027 roku.
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie dostaw energii elektrycznej dla obiektów LPWiK S.A. w Legnicy w 2027 roku. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. dostawy wynosi 6 090 MWh. Minimalna ilość energii elektrycznej zakupiona przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy wyniesie 4263 MWh. Szczegółowe dane dotyczące poszczególnych obiektów (wykazy odbiorów) znajdują się w Załącznikach nr 1 a i 1 b do niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji dostaw zostały określone w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ.
Internal identifier: PZ.282.91.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wykonywanie dostaw energii elektrycznej dla obiektów LPWIK S.A. w Legnicy w 2027 r.