2. Procedure
Procedure
Title: TOTALNA AUTOMATIZACIJA IMUNOKEMIJSKIH I BIOKEMIJSKIH PRETRAGA
Description: Predmet nabave su reagensi i potrošni materijal za biokemiju i imunokemiju uz ustupanje na korištenje automatiziranog integriranog predanalitičkog, analitičkog i postanalitičkog sustava Kliničkom zavodu za laboratorijsku dijagnostiku KBC-a Osijek tijekom trajanja Okvirnog sporazuma u razdoblju od 2 (dvije) godine. Ponuditelj čija ponuda bude odabrana kao ekonomski najpovoljnija dužan je isporučiti i instalirati automatizacijski sustav u roku od najviše 120 (sto dvadeset) dana od dana obostranog potpisanog Okvirnog sporazuma. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen Troškovniku predmeta nabave u kojem su detaljno opisane vrste reagensa, kao i tehničke specifikacije i značajke automatiziranog integriranog sustava sa svim uređajima i opremom koji će biti ustupljeni na korištenje KBC-u Osijek. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno zahtjevima i potrebama Naručitelja opisanim u troškovniku te svim ostalim uvjetima i zahtjevima navedenima u dokumentaciji o nabavi.
Internal identifier: VV-26/19
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000