2. Procedure
Procedure
Title: Izvajanje prevozov učencev OŠ na območju občine Tržič v šolskih letih 2026/2027 in 2027/2028
Description: Predmet javnega naročila je izvajanje posebnih linijskih prevozov učencev OŠ na območju občine Tržič v šolskih letih 2026/2027 in 2027/2028, in sicer za učence naslednjih šol (OŠ – osnovna šola, POŠ – podružnična osnovna šola): • OŠ Tržič s POŠ Lom pod Storžičem in POŠ Podljubelj, • OŠ Bistrica s POŠ Kovor in • OŠ Križe.
Internal identifier: JN-77104
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Naročnik je že izvedel postopek oddajejavnega naročila, vendar za Sklop 1 ni prejel dopustnih ponudb, prav tako je dolžan zagotoviti storitev z začetkom novega šolskega leta zato so utemeljeni razlogi za pospešen postopek.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 521369