2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění projektových prací pro TT a metro
Description: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti (i) pro opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000, (ii) pro opravy a rekonstrukce tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí, trolejového vedení, trakčních měníren a souvisejících částí a novostaveb navazujících na tyto rekonstrukce, a (iii) pro novostavby tramvajových a trolejbusových tratí. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71311220 Highways engineering services, 71311230 Railway engineering services, 71322500 Engineering-design services for traffic installations, 71323100 Electrical power systems design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1: Opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000
Description: Předmětem části 1 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2A zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 1 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 1 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se třemi (3) dodavateli.
Internal identifier: Část 1
Lot: LOT-0003
Title: Část 3: Novostavby tramvajových a trolejbusových tratí
Description: Předmětem části 3 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro novostavby tramvajových a trolejbusových tratí, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2C zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 3 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 3 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se sedmi (7) dodavateli.
Internal identifier: Část 3
Lot: LOT-0002
Title: Část 2: Opravy a rekonstrukce tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí, trolejového vedení, trakčních měníren a souvisejících částí a novostaveb navazujících na tyto rekonstrukce
Description: Předmětem části 2 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro opravy a rekonstrukce tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí, trolejového vedení, trakčních měníren a souvisejících částí a novostaveb navazujících na tyto rekonstrukce, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2B této zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 2 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 2 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se třemi (3) dodavateli.
Internal identifier: Část 2