51131-2025 - Competition
Netherlands – Computer-related equipment – DAS ICT Hardware - Tablets
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS ICT Hardware - Tablets
Description: Welkom op het DAS voor de levering van ICT-hardware -Tablets voor Stichting Ommeriek te Appingedam. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle tablets en toebehoren die nodig is voor een organisatie als Stichting Ommeriek met 2214 leerlingen en 280 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het betreft hier het DAS ICT Hardware - Tablets voor Stichting Ommeriek.
Internal identifier: 1