2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń do stymulacji pracy serca
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń do stymulacji pracy serca, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ.
Previous notice: 768458-2025
Internal identifier: EZ/215/50/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust 2 pkt. 1) ustawy PZP, gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182210 Pacemaker
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1