511599-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work for water and sewage pipelines – „Проектиране, строителство и упражняване на авторски надзор на обект: "Канализационна и водопроводна мрежа на гр. Тръстеник - етап 2“
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title„Проектиране, строителство и упражняване на авторски надзор на обект: "Канализационна и водопроводна мрежа на гр. Тръстеник - етап 2“
DescriptionПри изпълнение на обществената поръчка следва да се изготви инвестиционен проект във фаза „Работен проект“, да се изпълни предвиденото в него строителство и да се упражни авторски надзор за канализационна и водопроводна мрежа на гр. Тръстеник –етап 2, Община Долна Митрополия, област Плевен. В предметния обхват на възлагане в настоящата обществена поръчка са включени дейностите: Дейност 1: Проектиране - Изготвяне на инвестиционен проект във фаза „Работен проект“, съгласно Наредба № 4 от 21.05.2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, ЗУТ и подзаконовите нормативни актове по прилагането му за строеж/обект: „Канализационна и водопроводна мрежа на гр. Тръстеник - етап 2“; Дейност 2: Строителство/СМР - Изпълнение на строително-монтажни работи и всякакви други съпътстващи и свързани дейности, необходими за изпълнение на строителството, в съответствие с нормативните изисквания, изискванията на Възложителя за строеж/обект: „Канализационна и водопроводна мрежа на гр. Тръстеник - етап 2”; Дейност 3: Авторски надзор - Упражняване на авторски надзор по време на изпълнение на СМР за строеж/обект: „Канализационна и водопроводна мрежа на гр. Тръстеник - етап 2”; Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“, неразделна част от документацията за участие. ​​​​​​​
Internal identifier594479
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionПроектът за настоящата поръчка включва реконструкция и изграждане на водопроводни клонове на останалата част от водопроводната мрежа на града. Индикативните стойности на предвидените дейности от Етап II са: 1. Рехабилитация на водопроводната мрежа на гр. Тръстеник, включваща Изграждане на водопроводни клонове 11 664 м. и около 267 бр. сградни водопроводни отклонения (СВО); 2. Изграждане на канализационната мрежа на гр. Тръстеник, включваща изграждане на канализационна мрежа за битови води с дължина – 4183 м и около 140 броя сградни канализационни отклонения (СКО), както и изграждане на чакълозадържател – 1 бр. Обекта е втора категория строеж, а съгласно Правилника за реда за вписване и водене на Централния професионален регистър на строителя, същият обект се класифицира в „ЧЕТВЪРТА ГРУПА СТРОЕЖИ”. ​​​​​​​