See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy do kopalń JSW S.A. obudów chodnikowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Previous notice: 782852-2025
Internal identifier: 55/PM/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: 2025/S 228-782852
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44200000 Structural products
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Odrzwia obudowy łukowej podatnej ŁP, ŁPP, ŁPZ z kształtownika V29 i V32 gat. stali S480W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 1 508 761,70 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 1
Additional classification (cpv): 44212300 Structures and parts
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji (art. 441 PZP) obejmujące usługę transportu materiałów przez wykonawcę do składów konsygnacyjnych w przypadku, gdy koszty transportu wykonanego przez zamawiającego będą wyższe od kosztów transportu wykonawcy. Oferta, która nie będzie zawierała prawa opcji transportu zostanie odrzucona, jako niezgodna z warunkami zamówienia (art. 226 ust. 1 pkt 5 PZP).
Lot: LOT-0003
Title: Odrzwia obudowy łukowej podatnej ŁP, ŁPP, ŁPZ z kształtownika V29 i V32 gat. stali S480W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 1 508 639,80 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 2
Lot: LOT-0004
Title: Odrzwia obudowy łukowej podatnej ŁP, ŁPP, ŁPZ z kształtownika V32 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 154 288,40 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 3
Lot: LOT-0005
Title: Odrzwia obudowy łukowej podatnej ŁP, ŁPP, ŁPZ z kształtownika V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 5 857 810,40 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 4
Lot: LOT-0006
Title: Odrzwia obudowy łukowej podatnej ŁP, ŁPP, ŁPZ z kształtownika V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 5 857 778,26 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 5
Lot: LOT-0007
Title: Odrzwia obudowy łukowej podatnej ŁP, ŁPP, ŁPZ z kształtownika V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 5 857 827,67 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 6
Lot: LOT-0008
Title: Odrzwia obudowy ŁPCBor z kształtownika V32, V36 gat. stali S480W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 1 810 162,15 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 7
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 8
Lot: LOT-0010
Title: Odrzwia obudowy ŁPCBor z kształtownika V32, V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 6 595 102,40 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 9
Lot: LOT-0011
Title: Odrzwia obudowy ŁPCBor z kształtownika V32, V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 6 595 730,00 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 10
Lot: LOT-0012
Title: Odrzwia obudowy ŁPCBor z kształtownika V32, V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 6 595 676,00 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 11
Lot: LOT-0013
Title: Odrzwia obudowy ŁPrPJ z kształtowników V29, V32, V36 gat. stali S480W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 523 336,00 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 12
Lot: LOT-0014
Title: Odrzwia obudowy ŁPrPJ z kształtowników V29, V32, V36 gat. stali S550W lub równoważne (2 pozycje) w łącznej ilości 374 637,30 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 13
Lot: LOT-0015
Title: Obudowa chodnikowa prosta V29 gat. stali S480W lub równoważna (2 pozycje) w łącznej ilości 2 975 002,50 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 14
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 15
Lot: LOT-0017
Title: Obudowa chodnikowa prosta V32 gat. stali S480W lub równoważna (2 pozycje) w łącznej ilości 2 482 666,00 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 16
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 17
Lot: LOT-0019
Title: Obudowa chodnikowa prosta V36 gat. stali S480W lub równoważna (2 pozycje) w łącznej ilości 292 220,00 kg
Internal identifier: 55/PM/26 - Zadanie 18