511997-2026 - Planning
Poland – Road transport services – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Prior information notice for public passenger transport services
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Description: Linia komunikacyjna objęta zamówieniem to obszar Gminy Korczyna.
Type of procedure: Competitive tendering (article 5(3) of Regulation 1370/2007)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Linia komunikacyjna objęta zamówieniem to obszar Gminy Korczyna. Linia komunikacyjna Korczyna-Kombornia-Wola Komborska-Burkot-Korczyna