2. Procedure
Procedure
Title: Kultuuriministeeriumi ja valitsemisala sideteenus
Description: Käesoleva hanke käigus ostab Kultuuriministeerium sideteenuseid Kultuuriministeeriumile ja tema valitsemisala asutustele mobiiltelefoniside kõne- ja lühisõnumi ning mobiilse andmeside teenust, lauatelefoniside kõneteenust (IP telefoniside) ning vajaduse põhiselt seonduvaid lisateenuseid (vt tehnilise kirjelduse p 6 lisateenused) tellijate asukohtadesse. Riigihanke tulemusel sõlmitakse hankeleping 36 kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 310907-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
Additional classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
5. Lot
Lot: LOT-0000