2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach”
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż, instalacja oraz uruchomienie tomografu komputerowego wraz z dedykowanym wyposażeniem oraz oprogramowaniem, a także przeszkolenie personelu Zamawiającego. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w następujących etapach: Etap I – dostawa i montaż przez Wykonawcę Urządzenia wraz z wyposażeniem. Etap II – współdziałanie przez Wykonawcę z Zamawiającym przy uzyskaniu wszelkich wymaganych odbiorów, opinii, uzgodnień i dopuszczeń, w tym w szczególności wynikających z przepisów prawa budowlanego, sanitarnego, ochrony radiologicznej oraz innych właściwych regulacji. W ramach realizacji Etapu II Zamawiający oczekuje uzyskania pozytywnej decyzji dopuszczającej do użytkowania Pracowni TK oraz Urządzenia, a następnie po uzyskaniu stosownej decyzji uruchomienie urządzenia. Etap III – realizacja specjalistycznych szkoleń dla wskazanego personelu Zamawiającego oraz świadczenie obowiązków wynikających z udzielonej gwarancji, rękojmi na urządzenie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w Załączniku nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (OPZ) i Załączniku nr 2 do SWZ – zestawienie parametrów techniczno-funkcjonalnych. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Internal identifier: EZ/146/2026/ESŁ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tomograf komputerowy – 1 kpl.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż, instalacja oraz uruchomienie tomografu komputerowego wraz z dedykowanym wyposażeniem oraz oprogramowaniem, a także przeszkolenie personelu Zamawiającego. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w następujących etapach: Etap I – dostawa i montaż przez Wykonawcę Urządzenia wraz z wyposażeniem. Etap II – współdziałanie przez Wykonawcę z Zamawiającym przy uzyskaniu wszelkich wymaganych odbiorów, opinii, uzgodnień i dopuszczeń, w tym w szczególności wynikających z przepisów prawa budowlanego, sanitarnego, ochrony radiologicznej oraz innych właściwych regulacji. W ramach realizacji Etapu II Zamawiający oczekuje uzyskania pozytywnej decyzji dopuszczającej do użytkowania Pracowni TK oraz Urządzenia, a następnie po uzyskaniu stosownej decyzji uruchomienie urządzenia. Etap III – realizacja specjalistycznych szkoleń dla wskazanego personelu Zamawiającego oraz świadczenie obowiązków wynikających z udzielonej gwarancji, rękojmi na urządzenie.
Internal identifier: PAKIET NR 1