Type of the contracting authority Regional or local authority
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru de furnizare a 50 bucăţi troleibuze
Reference number: 1
II.1.2.
Main CPV code 34622300 Trolleybuses
II.1.4.
Short description
Acord-cadru avand ca obiect furnizarea a 50 bucati troleibuze, conform descrierilor din caietul de sarcini. Cantitati minime — maxime acord-cadru: 1 bucata — 50 bucati; cantitati minime — maxime contract subsecvent: 1 bucata — 6 bucati. Valoarea celui mai mare contract subsecvent 14 797 588,08 RON fara TVA. Termenul de livrare este de 10 luni. Intrebarile de clarificare se pot solicita pana in a 15-a zi anterior termenului limita de depunere a ofertelor; raspunsurile la solicitarile de clarificari se vor grupa in 2 raspunsuri mari, primul urmand a se publica in ziua 18 anterior datei limita de depunere oferte si a doua in ziua 10 anterior datei limita de depunere oferte.
II.1.6.
Information about lots This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement